Headcrabs Hatchery
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowa społeczność Minecraft'a!


You are not connected. Please login or register

Prosze o unbana

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Prosze o unbana Empty Prosze o unbana Nie Kwi 22, 2012 12:28 pm

Addison611



Witam, na waszym serverze użyłem xray (szczerze żałuje) i chciałbym z to przeprosić.
Powód użycia: byłem rozpaczony tym że przejeli nam twierdze. Widziałem że Ci co nas atakowali mieli całe diamentowe zbroje i miecze.
Pomyślałem że w tak krótkim czasie od postawienia servera jest to praktycznie nie możliwe zdobycie tylu diamentów bez xray'a. Więc poprosu stchurzyłem i zainstalowałem xray... bardzo żałuje, ponieważ jest to fajny server i jest na nim fajny klimat dlatego prosze o unbana i karą moją bedzie zabranie wszystkiego co miałem przy sobie.

Jeszcze raz prosze o unbana.

2Prosze o unbana Empty Re: Prosze o unbana Nie Kwi 22, 2012 12:39 pm

qtong



Unbanned. Możecie się zabezpieczyć i zrobić miasto. Przeczytajcie wątki o Towny lub poproscie admina o wiecej info. Przed raidowaniem można się łatwo zabezpieczyć, wystarczy trochę chęci

3Prosze o unbana Empty SORRY Nie Kwi 22, 2012 12:44 pm

kubix19999

kubix19999

Kiedy podbili moją twierdze chciałem ją odzyskać ale atakujący mieli diaxowe zbroje więc jedyną szansą na odzyskanie twierdzy była walka wylogowywanie logowanie.Niestety jednym z atakujących był admin i dostałem bana.Serwer jest bardzo fany więc prosiłbym o unbana ponieważ byłem zrozpaczony i bardzo tego żałuje. Sad

4Prosze o unbana Empty Re: Prosze o unbana Nie Kwi 22, 2012 12:47 pm

qtong



kubix zaloz oddzielny watek

5Prosze o unbana Empty Re: Prosze o unbana Nie Kwi 22, 2012 12:49 pm

kubix19999

kubix19999

Dlaczego?Przecież tutaj się odbanowywuje chyba?

6Prosze o unbana Empty Re: Prosze o unbana Pon Kwi 23, 2012 3:25 am

Senzo

Senzo

kubix19999 napisał:Dlaczego?Przecież tutaj się odbanowywuje chyba?

Przypomina mi się taki stary polski film, "Przepraszam, czy tu biją?" Wink

http://zachlanny.soup.io/

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach