Headcrabs Hatchery
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowa społeczność Minecraft'a!


You are not connected. Please login or register

Proszę o unbana.

+2
qtong
MrMarchew
6 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Proszę o unbana. Empty Proszę o unbana. Nie Kwi 22, 2012 1:09 pm

MrMarchew



Witam szanowną administrację! Mianowicie proszę o unbana za xray'a. Zrobiłem na singlu mapkę o takim samym seedzie i takim oto sposobem zdobyłem te wszystkie diaxy. Sposób prosty i bardzo inteligentny ,że tak powiem :0. Wiec prosze was o unbana. Przepraszam jeżeli tak niemożna ,myślę że zrozumiecie i mnie odbanujecie.

2Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Nie Kwi 22, 2012 1:22 pm

qtong



Unban dopiero za 24 hr za perfidne hacki w tym samym tunelu 1x2 co dokładnie 5 minut temu został zbanowany addison. Wstyd

3Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Nie Kwi 22, 2012 4:29 pm

ArtiKox



MrMarchew napisał:Witam szanowną administrację! Mianowicie proszę o unbana za xray'a. Zrobiłem na singlu mapkę o takim samym seedzie i takim oto sposobem zdobyłem te wszystkie diaxy. Sposób prosty i bardzo inteligentny ,że tak powiem :0. Wiec prosze was o unbana. Przepraszam jeżeli tak niemożna ,myślę że zrozumiecie i mnie odbanujecie.

hmmm... skoro zrobiłeś mapkę o tym seedzie to moze nam go podasz? Z tego co wiem admini go nie udostępniali.

4Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Nie Kwi 22, 2012 6:26 pm

BumcykPL



Serdecznie przepraszam ze obrazalem innych graczy i za to dostalem bana zrobilem blad i mam pytanie czy mnie odbanujecie? PS:dziekuje

5Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Pon Kwi 23, 2012 3:08 am

Senzo

Senzo

ArtiKox napisał:
MrMarchew napisał:Witam szanowną administrację! Mianowicie proszę o unbana za xray'a. Zrobiłem na singlu mapkę o takim samym seedzie i takim oto sposobem zdobyłem te wszystkie diaxy. Sposób prosty i bardzo inteligentny ,że tak powiem :0. Wiec prosze was o unbana. Przepraszam jeżeli tak niemożna ,myślę że zrozumiecie i mnie odbanujecie.

hmmm... skoro zrobiłeś mapkę o tym seedzie to moze nam go podasz? Z tego co wiem admini go nie udostępniali.

Moze sie myle, ale chyba pod F3 masz napisanego seeda, przy tworzeniu swiata wpisujesz em aj rajt?

http://zachlanny.soup.io/

6Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Pon Kwi 23, 2012 6:08 am

qtong



BumcykPL napisał:Serdecznie przepraszam ze obrazalem innych graczy i za to dostalem bana zrobilem blad i mam pytanie czy mnie odbanujecie? PS:dziekuje

Jeśli dostałeś bana to załóż oddzielny wątek z apelacją w tym dziale.

7Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Wto Kwi 24, 2012 10:31 pm

RAGEcrow

RAGEcrow

lubię wypowiedzi ludzi mających zerowe pojęcie o temacie, a także chleb ze smalcem.

8Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Sro Kwi 25, 2012 12:51 pm

MrMarchew



Prosze was odbanujcie mnie ... :/

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach