Headcrabs Hatchery
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowa społeczność Minecraft'a!


You are not connected. Please login or register

Proszę o unbana.

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Proszę o unbana. Empty Proszę o unbana. Nie Kwi 22, 2012 12:51 pm

kubix19999

kubix19999

Kiedy podbili moją twierdze chciałem ją odzyskać ale atakujący mieli diaxowe zbroje więc jedyną szansą na odzyskanie twierdzy była walka wylogowywanie logowanie.Niestety jednym z atakujących był admin i dostałem bana.Serwer jest bardzo fany więc prosiłbym o unbana ponieważ byłem zrozpaczony i bardzo tego żałuje. Sad

2Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Nie Kwi 22, 2012 1:03 pm

qtong



unbaned

3Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Pią Kwi 27, 2012 9:41 pm

qtong



PERMABAN

4Proszę o unbana. Empty PERMABAN Pią Kwi 27, 2012 9:58 pm

kubix19999

kubix19999

Mam pytanie za co tak właściwie dostałem bana???Wykopałem z kolegom bardzo długie tunele (ok 2000 kratek długości) w których znaleźliśmy parę diaxów a jak wróciłem do miasta odłożyłem je do skrzynki.Parę sekund później kiedy szedłem budować z kolegom 2 miasto dostałem PERMABANA za xraya (którego nie miałem).Wiec ja się pytam WTF???!!!Proszę o odpowiedź bo na tym serwie nie ma anty-xray ponieważ jakoś mój kolega grał z xray i nie dostał bana.

5Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Sob Kwi 28, 2012 12:46 am

qtong



Ja sam nie jestem wybitnym polonistą (a wręcz przeciwnie) ale widząc takie wypowiedzi robi mi się niedobrze. Mam nadzieję, że masz mniej niż 10 lat. W przeciwnym wypadku jest mi po prostu przykro.

-Oczywiste używanie Xray'a
-Kazałeś kopać Daranowi14 w określonym kierunku
-Daran nawet cię później wydał przyznając mi racji

Nie masz nawet co marzyć o powrocie.
Jeszcze jedna taka idiotyczna wypowiedz a na forum też poleci ban.
W sumie tobie to i tak teraz bez różnicy.

Kuniec.

PS
Czy na prawdę muszę być online żebyście nie używali xray'a ?
Nic dziwnego, że serwer świeci często pustkami, waszą winą będzie jego upadek w razie braku populacji (po raz drugi). Ogólnie smutny wydaje mi się fakt, że polscy gracze w ogóle nie potrafią ogarnąć tego trybu gry kiedy zagraniczne T&T rozkwita z każdą chwilą. Krew będzie na waszych rękach.

6Proszę o unbana. Empty Re: Proszę o unbana. Nie Kwi 29, 2012 2:10 pm

Daran14



Ja ci nic nie przytakiwałem qtong tylko powiedziałem że kopałem za kubixem a jeśli chodzi o kopanie w dwóch kierunkach to uznaliśmy że wtedy można znaleźc więcej diaxów (jak widać udało się).

7Proszę o unbana. Empty PERMABAN Nie Kwi 29, 2012 3:48 pm

kubix19999

kubix19999

No coś takiego qtong okazuje się że Daran ci nie przytakiwał i sam zaczął kopać w drugim kierunku.Widzę że twoje argumenty słabną.I co oznacza zdanie "Oczywiste używanie Xray'a" ?????

P.S. Nie mam do ciebie pretensji o bany za xray (KTÓREGO PODKREŚLAM NIE MIAŁEM) bo sam mam serwer i dobrze ci radzę zainstaluj anty xray.Zajmie ci to 5 min.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach